Velkommen

til Søndersø GF

Opvisningplan 2020

Kig med her på siden og få et hurtigt overblik over, hvornår holdene fra Søndersø GF er på gulvet rundt omkring på Fyn. Vi glæder os til at se Jer.

Dato

Sted 

Hold 

Tidspunkt

1. marts Svendborg Idrætscenter Mixhold Plus kl. 10:40
1. marts Svendborg Idrætscenter Nordfyns Juniorhold kl. 15:42
       
7. marts Paarup Hallerne Frøkener og fruer kl. 11:09
       
14. marts Højby Hallerne Mixhold Plus kl. 09:40
14. marts Højby Hallerne Mini Plus kl. 11:00
14. marts Otterup Hallerne Nordfyns juniorhold kl. 15:35
       
15. marts Otterup Hallerne Mixhold Plus kl. 11:15
15. marts  Otterup Hallerne Frøkener og fruer kl. 14:35
15. marts Otterup Hallerne DGI Minijunior kl. 16:25
15. marts Otterup Hallerne Mini Plus kl. 16:55
15. marts Otterup Hallerne Piger spring 4.-5. kl.  kl. 18:00
15. marts Otterup Hallerne Nordfyns Juniorhold kl. 19:30
       
21. marts Korup Idrætscenter Mixhold Plus kl. 10:50
21. marts Langesø Hallerne Mini Plus kl. 11:40
21. marts NFE Hallen Særslev Nordfyns Juniorhold kl. 12:40
21. marts NFE Hallen Særslev Frøkener og fruer kl. 13:00
21. marts Langesø Hallerne Mixhold Plus kl. 14:00
21. marts Langesø Hallerne Nordfyns Juniorhold kl. 14:40
       
22. marts  Lillebælt Hallerne Mixhold Plus kl. 10:07
22. marts  Lillebælt Hallerne DGI Minijunior kl. 11:12
22. marts  Korup Idrætscenter DGI Minijunior kl. 13:30
22. marts  Korup Idrætscenter Mixhold Plus kl. 15:35
22. marts  Korup Idrætscenter Mini Plus kl. 16:25
22. marts  Korup Idrætscenter Nordfyns Juniorhold kl. 19:50
       
27. marts Paarup Hallerne DGI Minijunior kl. 19:00
       
28. marts Nordfyns Hallerne Nordfyns Juniorhold kl. 12:20
28. marts Nordfyns Hallerne DGI Minijunior evt
       
29. marts Vissenbjerg Hallerne Nordfyns Juniorhold kl. 10:10
29. marts Vissenbjerg Hallerne Frøkener og fruer kl. 10:30
29. marts Bernstorfsminde Efterskole Mixhold Plus kl. 15:00
29. marts Bernstorfsminde Efterskole Mini Plus kl. 16:30
29. marts Bernstorfsminde Efterskole Nordfyns Juniorhold Kl. 16:50
       
4. april  Søndersø Hallerne DGI Minijunior 10-14 Stævne
       
14. april Søndersø Hallerne Piger Spring 2.-3. kl. kl. 19:00
14. april Søndersø Hallerne Mini Plus kl. 19:00
       
16. april Søndersø Hallerne Piger spring 4.-5. kl.  kl. 19:00
16. april Søndersø Hallerne DGI Minijunior kl. 19:00
       
18. april  Søndersø Hallerne Mixhold Plus Juniorgalla
18. april  Søndersø Hallerne Nordfyns Juniorhold Juniorgalla
Søndersø Gymnastikforening 2014